Blog

Mobil Onay Nedir ?

Birçok websitesi ve uygulama kayıt işlemi sırasında telefon numarası üzerinden SMS gönderimi sağlayarak kullanıcının telefon numarasını doğrulama işlemi yapmaktadır. Bazı sistemler üyelik oluşturmak için bu doğrulama işlemini yaparken bazı sistemler de sistem üzerindeki belirli özelliklere erişebilmek için bu şekilde bir doğrulama yapmanızı isteyebilir. Günümüzde birçok sosyal medya sitesi ve alışveriş siteleri bu SMS doğrulama işlemini aktif olarak uygulamaktadır.

Mobil onay siteleri sayesinde bu mobil doğrulama işlemini kendi telefon numaranızı vermeden ve çok küçük miktarlar karşılığında yapabilirsiniz.

SMS Doğrulama İşlemi Hangi Platformlarda Kullanılır?

Whatsapp, Facebook, Instagram, Twitter, Google ve Hotmail başta olmak üzere yüzlerce serviste onlarca ülkenin numarası ile mobil doğrulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

En Güvenilir Ve Hızlı Mobil Onay Sitesi

siteadi[.]com tüm mobil onay işlemlerinizi en uygun fiyatlar ile siz değerli kullanıcılarımıza sunmayı amaçlamaktadır. Uzun süredir siz değerli kullanıcılarımız için çalışan deneyimli ekibimiz en uygun fiyatlı ve en stabil çalışan numara hizmetlerini bir araya toplamıştır. Sitemizdeki bilgileriniz 3. kişilerle kesinlikle paylaşılmaz. Ayrıca web sitemiz SSL sertifikası ile koruma altındadır.

-